0744 765 052 /0785 284 922 / 0775 300 499 ( L - V : 10:00 - 18:00)  |  Intrebari frecvente  |  Contact

Acces cont  |  Cum platesc  |  Cum cumpar

Cariere

Inginer vanzari

Societate ce activeaza in domeniul furnizarii materialelor de vinificatie / laborator analiza vinului cauta tanar absolvent dornic sa invete si sa se dezvolte profesional, nu se cere experienta. Activitate variata cu posibilitate de dezvoltare.

Trimiteti CV-ul la protect.consult@gmail.com

Vanzator-gestionar showroom/magazin online  produse si echipamente vinificatie

Magazin online cu showroom materiale si echipamente pt vinificatie cauta un operator-gestionar pentru magazinul situat in Bucuresti.

Responsabilitati:
- preia comenzile de pe magazinul online sau telefonice
- intocmeste facturile si documentele de expeditie a comenzilor
- ambaleaza si asigura marfa ce urmeaza sa fie expediata,
- cunoasterea produselor expuse in magazin si utilitatea lor;
- prezentarea si promovarea tuturor produselor companiei in cadrul magazinului;
- studierea pietii si selectarea gamei optime de produse pentru vanzare;
- optimizarea fluxului de produse necesar in functie de cerere, sezon, etc.;
- asigurarea disponibilitatii produselor in magazin;
- verificarea stocurilor in magazin;
- incasarea platii si eliberarea bonurilor de casa;

Cerinte
- cunostinte si experienta in domeniul produselor oenologice, utilaje vinificatie (poate fi un avantaj)
- operare calculator (mediu/avansat)
- cunoasterea limbii engleze
- inteligenta, abilitati organizatorice si de relationare cu clientii, lucru in echipa;
- corectitudine, loialitate, seriozitate, amabilitate, perseverenta si dorinta de perfectionare.